Vybírání v MŠ – květen 2024.

Poplatek za stravování a úplata za předškolní vzdělávání se vybírá dne 13. 05. 2024 (pondělí).

Výše uvedené poplatky se vybírají v hotovosti a to na měsíc květen,

od 14. 20 hodin do 15. 45 hodin, možno zaplatit i v poledne od 12. 00 hodin do 12. 30 hodin.

Prosíme o dodržení termínu plateb.

Vyvěšeno: 24. 04. 2024

Informace rodičům, jejichž děti budou odcházet k 01. 09. 2024 do ZŠ.

Rozloučení s předškoláky se bude konat 11. 06. 2024 (úterý)

v KULTURNÍM CENTRU SEVER VE CVIKOVĚ  od 15. 15. hodin.

Bc. Eva Bobeláková – ředitelka MŠ

Vyvěšeno: 24. 04. 2024

Prosba rodičům.

Prosíme všechny rodiče, aby do MŠ dávali děti úplně zdravé a doléčené.

Bc. Eva Bobeláková – ředitelka MŠ

Co děti potřebují do mateřské školky?

• pohodlné oblečení do třídy
  • přezůvky do třídy – bačkůrky (ne pantofle, ani croksy)
  • náhradní spodní prádlo a oblečení – ponožky či punčocháče, triko, tepláky,…
  • oblečení na pobyt venku, včetně obuvi (tepláky či zateplené kalhoty, mikinu, bundu, v letních měsících kraťasy a kšiltovku)
  • na odpolední odpočinek – pyžamo nebo noční košili
  • holínky, pláštěnku (prosíme někdy zkontrolovat, zda nejsou tyto věci dítěti malé či poškozené)
  • hrneček na pitný režim ve třídě
  • mohou si přinést plyšáka na spaní – zůstává v mateřské škole
  • Prosíme rodiče, aby všechny věci dětí byly podepsané.
  • papírové kapesníčky – v září každé dítě přinese celé balení nebo krabici, předá ji třídním paní učitelkám (další kapesníčky se nosí asi jedenkrát za měsíc)
  • nedávejte dětem řetízky, korálky, žvýkačky, tvrdé bonbony (jde o bezpečnost vašich dětí)

Vyvěšeno: 12. 07. 2023

Informace rodičům

Prosíme rodiče, kteří budou platit stravování a úplatu za předškolní vzdělávání bankovním převodem, aby svou platbu poslali na účet mateřské školy nejpozději do 14. dne v daném měsíci.

Celková částka, která se posílá na účet činí – děti do 5 let: 1 200,- Kč měsíčně (850,- Kč stravování + 350,- Kč úplata za předškolní vzdělávání).

Děti, které mají nastoupit 1. 9. 2024 do ZŠ a děti s odkladem školní docházky posílají na účet částku: 850,- Kč měsíčně (platí pouze stravování). Úplatu za předškolní vzdělávání tyto děti neplatí.

Peníze se platí na měsíc, který je (př. v září se platí na měsíc září).

Pokud potřebují změnit určenou částku, je třeba se předem dohodnout s vedoucí učitelkou či vedoucí stravování.

Číslo účtu MŠ: 903 973 399/0800

Děkuji. Bobeláková Eva – ředitelka MŠ