Informace a pravidla nástupu do MŠ k 1. 9. 2021

1. Organizace scházení dětí a vstup do prostor MŠ a tříd:

To samé platí i při odchodu dětí z MŠ.

Rodiče či jiné dospělé osoby předávají děti učitelce u dveří třídy, doporučujeme, aby do prostoru tříd NEVSTUPOVALI.

Nikdo s příznaky infekce dýchacích cest nesmí do mateřské školy vstoupit. Tím je myšleno jak dítě, tak doprovázející osoba.

2. Zdravotní stav dítěte:

3. Nošení roušek:

4. Nošení hraček do MŠ:

5. Pobyt ve třídě:

6. Závěr:

Konkrétní pravidla jsou zapracovány do školního řádu MŠ. Zákonní zástupci budou se školním řádem seznámeni v měsíci září na třídních schůzkách.

Ředitelka si vyhrazuje právo kdykoliv organizaci pobytu dětí změnit dle aktuálního stavu a podmínek.

Bc. Eva Bobeláková – ředitelka MŠ

Vyvěšeno: 30. 08. 2021

Co děti potřebují do mateřské školky?

Vyvěšeno: 30. 08. 2021

Informace rodičům

Prosíme rodiče, kteří budou platit stravování a úplatu za předškolní vzdělávání bankovním převodem, aby svou platbu poslali na účet mateřské školy nejpozději do 14. dne v daném měsíci.
Celková částka, která se posílá na účet činí – děti do 5 let: 850,- Kč měsíčně (600,- Kč stravování + 250,- Kč úplata za předškolní vzdělávání).
Děti, které mají nastoupit 1. 9. 2022 do ZŠ a děti s odkladem školní docházky posílají na účet částku: 600,- Kč měsíčně (platí pouze stravování).
Úplatu za předškolní vzdělávání tyto děti neplatí.
Peníze se platí na měsíc, který je (př. v září se platí na měsíc září).
Prosíme rodiče, aby si dali trvalý příkaz a nastavili si ho od září 2021.
Pokud potřebují změnit určenou částku, je třeba se předem dohodnout s vedoucí učitelkou či vedoucí stravování.
Peníze je možné zasílat nejdříve od 1. 9. 2021.
Číslo účtu MŠ: 903 973 399/0800

Děkuji. Bobeláková Eva – ředitelka MŠ